Opel готує нову заряджену модель

Opel готовит новую заряженную модель

Opel показав зображення-тизер свого нового концепту Opel GT, але, на жаль, ця компанія не планує серійно випускати новий спортивний автомобіль.

Opel GT Concept покаже новий напрям дизайну Opel (Vauxhall). На базі цього концепту Opel планує в майбутньому створити Opel Corsa нового покоління.

Звичайно, Corsa нам подобається, і вона вже давно заслуговує серйозного оновлення, але ми також хочемо побачити новий спортивний автомобіль Opel. Занадто багато часу вже пройшло з тих пір, коли випускався двомісний спорткар Opel Speedster (це було, нагадаємо, в 2000-2005 роках).

Судячи з усього, у нової Corsa буде цікавий дизайн. Це випливає із заяв представників «Опеля».

«Дизайн наших нових автомобілів стане більш виразним», — заявив головний дизайнер Opel Марк Адамс.

Нагадаємо, що в березні 2016 року на Женевському автосалоні відбулася презентація концепту Opel GT. Новий концепт, над яким зараз працює цей бренд, є, очевидно, його розвитком, другим поколінням, якщо хочете. Що ж стосується Opel Corsa нового покоління, то вона з’явиться у продажу в 2019 році. Її побудують на платформі General Motors, а на архітектурі французької групи PSA. Покупцям запропонують версію і з електричною силовою установкою.