Opel придумав назву для електричного компакт-кара

Opel придумал название для электрического компакт-кара

Компанія Opel підтвердила розробку електричної версії компакт-кара Opel Corsa. Така модифікацію з’явиться у наступного покоління автомобіля і буде називатися eCorsa, повідомляє AutoExpress. Виробництво машини буде налагоджено на заводі в Сарагосі (Іспанія).

Новий Opel Corsa, в основу якого, як очікується, ляже платформа наступного Peugeot 208, з’явиться в 2019 р., а його електрична модифікація дебютує роком пізніше. «Корса» стане четвертим за рахунком спільним проектом Opel і французької Groupe PSA, куди входять компанії Peugeot і Citroen.

Восени 2017 р. Opel оприлюднив план свого подальшого розвитку під назвою PACE! , який передбачає повернення до прибутку до 2020 р., уніфікацію платформ і двигунів, а також масовий перехід на гібридні і електричні силові установки.

До 2024 р. Opel планує стати «зеленим автовиробником номер один в Європі». В рамках цієї стратегії німці збираються створити еко-модифікації кожної своєї легкової моделі, а також збільшити фінансування програм розробки гібридних, електричних і водневих машин. До 2020 р. в лінійці «Опеля», буде не менше чотирьох нових зелених автомобілів, включаючи гібридну модифікацію кросовера Grandland X і електричну Corsa.