Позашляховик GMC Yukon отримав преміальну обробку в новому пакеті

Внедорожник GMC Yukon получил премиальную отделку в новом пакете

Американський SUV обзавівся новою версією Graphite Edition, в рамках якої йому дістався новий стилістичний пакет і більш потужний двигун в якості опції.

Повнорозмірний позашляховик GMC Yukon 2019 модельного року тепер доступний у версії Graphite Edition, яка пропонується в стандартній комплектації або разом з опціональним пакетом Performance. Пакет містить набір візуальних апгрейдів для автомобіля у вигляді нових коліс, підніжок і бейджів, а також приріст потужності за додаткову плату.

Стандартний Yukon Graphite Edition комплектується 22-дюймовими колесами яскраво-сріблястого кольору зі вставками Carbon Flash Metallic, чорними допоміжними підніжками з глянцевими акцентами, преміальними чорними хромовими сітчастими вставками в радіаторних гратах, особливим обрамленням противотуманок, обрамленням радіаторної решітки під колір кузова, чорними рейлінгами на даху і чорними молдингами.

Внедорожник GMC Yukon получил премиальную отделку в новом пакетеGMC Yukon Graphite Edition

Вибір просунутої версії Yukon Graphite Performance Edition замінює V-образну «вісімку» об’ємом 5,3 літра на більш велику – 6,2 літра потужністю 420 л. с. і 623 Нм крутного моменту, запозичену в Yukon Denali, в поєднанні з 10-ступінчастим «автоматом» і системою Magnetic Ride Control. У стандартне оснащення такої моделі також входять: 22-дюймові чорні глянсові колеса, восьмидюймовая навігаційна система з інформаційно-розважальною системою GMC.

Внедорожник GMC Yukon получил премиальную отделку в новом пакетеGMC Yukon Graphite Performance Edition

Обидва варіанти позашляховика — Yukon Graphite Edition і Yukon Graphite Performance Edition пропонуються в задньо — або повноприводному виконанні в стандартною і подовженою конфігурації. Пакет Graphite Edition пропонує три ексклюзивних відтінки: чорний Onyx, білий тришаровий Frost і Dark Sky з ефектом металіка.

Виробник нічого не повідомляє про ціни, відзначаючи лише, що пакет надійде в продаж пізніше цього літа.

Внедорожник GMC Yukon получил премиальную отделку в новом пакете

До речі, позашляховик досить непогано продається на ринку США, наприклад, в 2015 році було реалізовано 42 732 автомобіля, в 2016-му вже 53 447 одиниці, до 2017-го продажу трохи «просіли» — 49 183 примірники, а за п’ять місяців поточного року обсяг продажів моделі склав 14 931 позашляховиків. Для подовженої версії Yukon XL ці цифри виглядають так: 31 334, 37 054, 35 059 і 12 619 одиниць, відповідно.