Skoda не встигає випускати автомобілі

Skoda не успевает выпускать автомобили

Заводи чеського виробника переповнені замовленнями. Компанія активно шукає способи відповідати зростаючому попиту. Очікується, що моделі SUV Kodiaq і Karoq зажадають випуску більш 2 мільйонів автомобілів на рік до 2025 році з 1,2 мільйона в даний час.

Поки Skoda справляється із збільшеним попитом, повідомляє Reuters. Вони відзначають, що мають широкий спектр можливостей, щоб перекрити пік замовлень, підтвердивши використання Skoda Karoq переїжджає в Німеччину Skoda Karoq переїжджає в Німеччину потужностей німецького заводу, але помітивши, що це не призведе до вирішення всієї проблеми.

«З цієї причини ми продовжуємо шукати альтернативи, які допоможуть розширити виробництво. Попит перевищує наші виробничі потужності в 2018 році», — говорять в компанії.

Зазначимо, що минулого тижня керівник робочої групи VW Group Бернд Остерио сказав, що до кінця 2019 року очікується переїзд деяких продуктів Skoda в Німеччину. Skoda вже обігнала Audi в рамках групи, і може стати другим найбільш прибутковим підрозділом після Porsche.

Представництво Skoda в Україні повідомляє, що завод «Єврокар» працює за принципом великовузлового складання і охоплює частину українського попиту. Зараз компанія оголосила тендер на вакантне місце дилера в Запоріжжі.