Skoda представила кросовер без даху

Skoda представила кроссовер без крыши

Компанія Skoda представила концептуальний кабріолет Sunroq, створений на базі кросовера Karoq. У проекті розробки автомобіля взяли участь 23 студенти школи «Шкоди» у чеському місті Млада-Болеслав.

Робота над автомобілем почалася в жовтні 2017 року, коли група студентів під керівництвом своїх викладачів почали створювати дизайн крос-кабріолета. Остаточний проект був затверджений у січні нинішнього року.

Skoda Sunroq зберіг габарити оригінальної моделі, позбувся даху, але при цьому зберіг задні двері. Однак концепт-кар вийшов нижче стандартного кросовера, так як розробники застосували спортивні амортизатори від Skoda Octavia RS.

Плюс до всього, була змінена форма передніх стійок і дверних ручок. Нарешті, на концепт-каре використовували спеціальну підсвітку, що проектує емблеми компанії на землю в темний час доби.

Крос-кабріолет оснастили 1,5-літровим наддувним двигуном, потужність якого не уточнюється. Мотор, що дозволяє автомобілю прискорюватися з місця до 100 км/год за 8,4 секунди. Максимальна швидкість становить 204 км на годину.

Концепт-кар Skoda Sunroq стане п’ятим за рахунком проектом, роботу над яким довірили студентам школи чеської марки. Приміром, у 2017 р. учні розробили особливу версію компакт-кар Citigo, який перетворили в електричний пляжний баггі.