У дилерському центрі Renault АІС Автокрай стартували продажі електромобілів

В дилерском центре Renault АИС Автокрай стартовали продажи электромобилей

Інформація розміщена на правах реклами:

Вже більше п’яти років Renault АІС Автокрай (р. Київ) є частиною великої родини Renault і має нагороди дилер Renault в Україні за підсумками 2015 року і кращий дилерський центр Renault в Україні в 2017году. Renault АІС Автокрай одним з перших в країні провів навчання персоналу з продажу та сервісного обслуговування для старту продажем нових електромобілів Renault.

В дилерском центре Renault АИС Автокрай стартовали продажи электромобилей

В офіційному дилерському центрі Renault АІС Автокрай вже доступний електромобіль Renault ZOE. При покупці автомобіля можна скористатися выгодною програмою кредитування* або обміняти свій автомобіль на новий з послугою Трейд-Ін.

В дилерском центре Renault АИС Автокрай стартовали продажи электромобилей

Renault ZOE — повністю електричний хетчбек, ідеальний для щоденних поїздок по місту. Це впевнений лідер з продажу серед електричних автомобілів в Європі 3 роки поспіль (з 2015 по 2017 р.). Цей електромобіль має рекордний запас ходу на одному заряді: нова батарея Z. E. 40 дозволяє проїхати 403 км (NEDC*). Renault ZOE заряджається швидше, ніж інші електромобілі, від 3-фазних зарядних станцій змінного струму 22 кВт: за 30 хв — до 80 км запасу ходу. Це електромобіль з унікальним стилем, який піклується про навколишнє середовище і дарує надзвичайний комфорт від водіння.

В дилерском центре Renault АИС Автокрай стартовали продажи электромобилей

У відповідності з вимогами бренду Renault, перед стартом продажів електромобілів в країні проводиться ґрунтовна перевірка інфраструктури зарядних станцій на коректність роботи, а також можливість комфортної та безпечної експлуатації електромобілів Renault в міських умовах.

В рамках ZOE туру дилерський центр АІС Автокрай пройшов перевірку і отримав статус Renault Expert ZE, який дає право на продаж і обслуговування електромобілів Renault ZOE і Renault Kangoo Z. E.

Автоцентр АІС Автокрай відповідає технічним вимогам для обслуговування електромобілів:

  • На його території встановлено по 2 зарядні станції, які пройшли технічну перевірку і відповідають стандарту ZE Ready.
  • На складі в наявності є спеціальний інструмент для проведення профілактичних і ремонтних робіт електромобілів.
  • На офіційному сервісі є 2 технічні фахівці, які пройшли спеціальне навчання і мають високий рівень підготовленості для обслуговування електромобілів.

Запис на тест-драйв Renault ZOE за телефоном (044) 585 00 50

Інформація про електромобіль Renault ZOE на сайті.

Электромобильное майбутнє вже близько!

3-й рік поспіль бренд RENAULT займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентними цінами, власною програмою кредитування Renault Фінанс і кваліфікованої дилерської мережі.

* Ви можете отримати «Авто в кредит» на наступних умовах: максимальний термін – 24 місяці, максимальна сума – 2 600 000 грн., процентна ставка – 0,01 % річних (база нарахування 365 днів в році), комісія за видачу кредиту – 2,5 %, комісія за відкриття поточного рахунку – 50 грн., комісія за отримання виписок з ДРОРМ – 100 грн., комісія за отримання виписок з ГРПНИ – 199 грн. Орієнтовна сукупна вартість кредиту становить 25,24 грн. з кожної 1000 грн. кредитних коштів при терміні кредитування 24 місяці. Реальна процентна ставка складає від 2,46 % річних. Кредитує ПАТ «Креді Агріколь Банк». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Кредит надається у відділеннях Банку по всій території України за винятком тимчасово окупованій території АР Крим та зони проведення АТО. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування.

В дилерском центре Renault АИС Автокрай стартовали продажи электромобилей
«Автокрай-Україна»

Автоцентр АІС Автокрай-Україна» є офіційним дилером Renault в Києві та Київській області.

перейти на сайт компанії →