У Гондурасі будуть будувати шестидверні позашляховики

В Гондурасе будут строить шестидверные внедорожники

Американська компанія Green4U Technologies і уряд Гондурасу підписали угоду про будівництво автозаводу для випуску електромобілів. Фірму Green4U Technologies заснували в 2016 році вельми серйозні люди: американський фінансист Джек Перковски і відомий виробник спорткарів Дон Панос. З моменту свого утворення молода компанія вирішила спеціалізуватися на випуску виключно електромобілів, причому передбачалося випускати цілу лінійку електрокарів: позашляховики, пікапи, мікроавтобуси, автобуси і спорткари.

Первістком новоствореної фірми став розроблений в минулому році гоночний електромобіль Green4U GT-EV. А трохи пізніше на сайті компанії з’явилися зображення і всього іншого модельного ряду — ті самі, обіцяні позашляховики, пікапи і автобуси. І це при тому, що на той момент у Green4U не було власного заводу! Втім, немає його і зараз. Питається, звідки дровишки? Відома річ — з Китаю. Саме з Піднебесної Дон Панос і Перковски вирішили завозити машинокомплекти і електричну начинку, а в США проводити тільки фінальну збірку. Проте, навіть така викрутки збірка виявилася нерентабельною на американській території, ось чому було прийнято рішення знайти країну з дешевою робочою силою поблизу від США. В результаті, вибір припав на Гондурас.

В Гондурасе будут строить шестидверные внедорожники

Уряд цієї країни пообіцяло надати американцям на вибір три майданчики для будівництва заводу, а також виділити протягом п’яти років 20 млн доларів на розвиток інфраструктури. Green4U Technologies, в свою чергу, зобов’язалася працевлаштувати місцеве населення і відкрити першу в Центральній Америці «інноваційне підприємство» по випуску електромобілів. Основна ставка зроблена на шестидверні позашляховики Green4U MTU-6 і Enova-6, які в минулому житті були моделями концерну BAW. Передбачається, що ці електромобілі, побудовані на загальному алюмінієвому шасі і володіють пробігом в 370 кілометрів, зацікавлять корпоративних клієнтів. Використання цих машин в автопарках корпоративних дозволить економити значні кошти, за рахунок недорогого сервісу і відсутності витрат на паливо. Очікується, що перші зібрані в Гондурасі електромобілі Green4U надійдуть у продаж в кінці наступного року.