У Гонконзі продали найдорожче в світі паркувальне місце

В Гонконге продали самое дорогое в мире парковочное место

В Гонконгу був побитий світовий рекорд вартості одного паркувального місця. Ділянка 4,9 м в довжину і 2,4 м завширшки, оцінений у 2,6 млн гонконгських доларів (330 тис. доларів США), в результаті був проданий за 6 млн. доларів (760 тис. доларів США). Про це повідомляє South China Morning Post.

Найдорожче паркувальне місце в світі знаходиться в престижній частині Гонконгу під назвою Цзюлун неподалік від люксового житлового комплексу Ultima.

«У місцевих жителів дуже багато грошей, тому така сума для них не має значення, враховуючи, що середня вартість квартири тут — близько 12,7 млн доларів США», — зазначила гонконгський ріелтор Сандиа Лау.

Таким чином, був побитий попередній світовий рекорд вартості паркувального місця, який раніше був теж в Гонконзі. У травні 2017 р. за право користування стоянкою загальною площею 17,5 кв. м заплатили 5,18 млн гонконгських доларів (664,3 тис. доларів США).

Покупцем найдорожчого паркувального місця став підприємець Кван Вай Хв — виконавчий директор компанії Huarong Investment Stock Corporation. За останні три роки 58-річний бізнесмен придбав у Гонконгу дві квартири і три паркувальних місця, за які в загальній складності заплатив 88,5 млн гонконгських доларів (11,3 млн доларів США).