У нового Range Rover Evoque не буде трьохдверної версії

У нового Range Rover Evoque не будет трехдверной версии

Британський виробник незабаром представить кросовер нового покоління і вже починають з’являтися подробиці про нього.

Jaguar Land Rover планує представити Range Rover Evoque другої генерації восени поточного року і вже анонсував «звуження» сімейства. Після зміни поколінь компактний крос позбудеться трьохдверної версії, частка якої становила менше 5% у загальному обсязі продажів моделі. Правда, у кабріолета продажу ще скромніше, але його виробник поки зберігає.

У нового Range Rover Evoque не будет трехдверной версииRange Rover Evoque Coupe

Якщо подивитися на дебюти новинок в останні роки, то можна помітити, що «тридверки» зараз точно не в тренді. Від трьохдверного кузова після зміни поколінь відмовився цілий ряд компактних хетч: Volkswagen Polo, Kia Ceed, Seat Ibiza, Opel Astra та інші. У Evoque ж взагалі не було конкурентів, але, мабуть, він в трьохдверному варіанті нікому і не потрібен був.

Продажу трьохдверного Range Rover Evoque у ряді країн були припинені ще в 2017 році.

У нового Range Rover Evoque не будет трехдверной версииRange Rover Evoque Cabrio

На відміну від попередника, новий Evoque відразу дебютує п’ятидверним, хоча, офіційно, компанія ще не оголосила про відмову від «тридверки». Представник Land Rover повідомив виданню Autocar:

«З 2019 модельного року Land Rover «раціоналізує» лінійку Range Rover Evoque, зосередившись на п’ятидверної моделі і кабріолеті, на які припадає більшість продажів».