Volkswagen оголосив про затримку випуску 250 тис. автомобілів: названі причини

Volkswagen объявил о задержке выпуска 250 тыс. автомобилей: названы причины

Volkswagen у другій половині 2018 року затримає випуск до 250 000 автомобілів різних брендів, що входять до його групи. Причина – підготовка автомобілів до нової програми тестування рівня викидів шкідливих речовин і витрата палива.

З 1 вересня всі нові автомобілі в ЄС повинні пройти через програму тестування WLTP. Вона більш ефективна, ніж стара програма.

Volkswagen, як і всі інші автовиробники, які продають автомобілі на європейському ринку, зараз тестують свої моделі з новими фільтрами, відповідають програмі WLTP. Але автовиробники, у тому числі і VW, не були готові до цього. Тому їм доводиться коригувати виробничі плани.

Зокрема, Volkswagen тимчасово призупинить роботу свого заводу у Вольфсбурзі, що призведе до затримки випуску в цілому до 250 000 автомобілів. На загальному виробничому плані ця затримка не позначиться, так як їх побудують пізніше, але обов’язково до кінця поточного року.

У 2017 році Volkswagen продав у всьому світі близько 10,7 млн. автомобілів. У 2018 році ця цифра повинна, згідно з планами босів VW, збільшиться на кілька відсотків. Німецькі ЗМІ висловлюють побоювання, що із-за переходу в Європі на нову програму тестування WLTP виробництво автомобілів групи Volkswagen знизиться на деякий час.