Volkswagen заплатить мільярд євро через «дизельгейта»

Volkswagen заплатит миллиард евро из-за «дизельгейта»

Компанія Volkswagen знову оштрафована у зв’язку з маніпуляціями показників викидів шкідливих речовин в атмосферу в дизельних автомобілях. Тепер концерну необхідно виплатити мільярд євро після розслідування прокуратури Брауншвейга. Volkswagen, в свою чергу, оскаржувати це покарання не став, повідомляє прес-служба концерну.

«Після ретельної перевірки Volkswagen погодився зі штрафом і не став подавати апеляцію. Тим самим, ми визнаємо свою відповідальність за «дизельгейт» і робимо ще одним важливим кроком на шляху його подолання», — йдеться в повідомленні компанії.

У Volkswagen пояснили, що сума, яку їм належить виплатити, включає в себе сам штраф у розмірі 5 млн євро і ще 995 млн євро компенсацій за незаконно отриманий прибуток.

Скандал навколо Volkswagen, пов’язаний з навмисним заниженням рівня шкідливих викидів у дизельних моторів, спалахнув восени 2015 року. Для німецького концерну ситуація з «Дизельгейтом» обернулася величезними штрафами, відставкою керівництва і багатомільйонними відгуками машин по всьому світу. Розслідування навколо дизельного скандалу VW тривають досі.