Volvo показала дизайн найпотужнішої версії нового S60

Volvo показала дизайн мощнейшей версии нового S60

Компанія Volvo опублікувала на своїй сторінці в Facebook відеоролик, що дає уявлення про найпотужнішої модифікації моделі S60 наступного покоління. Публічна прем’єра новинки відбудеться 20 червня.

Топову версію седана фахівці підготують колишнього заводського тюнінг-ательє «Вольво» — Polestar, які тепер стало самостійною фірмою. Судячи по ролику, новий S60 зроблять схожим на флагманську модель S90. Компактний седан отримає фари головного світла з фірмовими світлодіодними елементами «Молот Тора» і антену у вигляді «акулячого плавника».

Що стосується модифікації від Polestar, то вона буде відрізнятися від стандартного автомобіля аеродинамічним обвісом кузова з карбону, а також іншим переднім бампером з більш широкими повітрозабірниками.

Новий Volvo S60 від Polestar оснастять гібридною силовою установкою, до складу якої увійде дволітрова бензинова «четвірка» з турбіною і приводним нагнітачем, а також електричний двигун. Сумарна віддача агрегатів складе 415 к. с. і 670 Нм крутного моменту.

It’s all in the details. Meet the Polestar Engineered #newS60 on 20.06.18.

Опубліковано Volvo Cars 14 червня 2018 р.

Список оснащення включить гальмівні механізми Brembo, регульовані амортизатори Ohlins, а також деяке інше обладнання, доступне для спортивного гібрида Polestar 1.

Передбачається, що новий Volvo S60 Polestar надійде у продаж не раніше 2019 року. Що стосується звичайної версії моделі, то її виробництво стартує в США в нинішньому році. Вона стане першою сучасною моделлю автовиробника, в моторну гамму якої не ввійдуть агрегати «на важкому паливі». Рішення відмовитися від дизелів в компанії пояснюють входженням в нову еру, яка послідує за традиційними двигунами внутрішнього згоряння».

А чи знаєте Ви, що у InfoCar є крутий Telegram-канал?

Так, вже давно їм пользуюсьДа, але вирішив не использоватьНет, вперше слышуОбязательно підпишуся — https://t.me/infocarua

і дізнатися результати опитування