З 2020 року всі моделі Cadillac отримають автопілот

С 2020 года все модели Cadillac получат автопилот

Компанія Cadillac з 2020 р. почне пропонувати для всіх своїх моделей фірмову систему напівавтоматичного управління Super Cruise. Про це повідомляє прес-служба американської марки.

На даний момент Super Cruise доступний тільки для однієї моделі Cadillac флагманського седана CT6. Система працює на основі фронтального радара Lidar і комплексу камер, що забезпечують круговий огляд. Крім того, орієнтуватися у просторі допомагає GPS-навігатор і картографічний сервіс.

Електроніка контролює рульове управління, акселератор і гальмівну систему, коли автомобіль пересувається по магістралі. При цьому водій повинен стежити за дорогою і в будь-який момент бути готовим повністю узяти управління на себе.

В «Кадилаку» також зазначили, що у 2023 р. компанія почне використовувати технологію V2X (Vehicle-to-everything), яка з’явиться на «новому масовому кросовері». Така система, скануюча простір на відстані понад 300 м, що дозволяє автомобілю «спілкуватися» з іншими учасниками руху, дорожньою інфраструктурою та іншими об’єктами. Приміром, водій буде отримувати інформацію про дорожні знаки і сигналах світлофора, ремонтних роботах, пробках, пропускної здатності магістралей і пішоходів.