Забрати машину не заплативши ні копійки: депутати придумали чергове нововведення

Забрать машину не заплатив ни копейки: депутаты придумали очередное новшество

Депутати Верховної Ради хочуть внести суттєві поправки в закон «Про парковці», ще до вступу його в силу. Зокрема, йдеться про внесення змін у суть поняття «послуги паркування».

Законопроект №8423 пропонує покласти на паркувальників відповідальність не тільки за «непроникновение в них сторонніх осіб, але і за їх схоронність і цілісність. Для цього суть поняття «парковка» фактично хочуть прирівняти до терміну «зберігання». Як і раніше, паркувальний майданчик буде зобов’язана видати автомобіль власнику на першу його вимогу.

При цьому документ пропонує заборонити переміщати розміщений на парковці автомобіль, крім випадків, коли він істотно перешкоджає руху інших машин. Навіть у тих випадках, коли власник відмовляється платити за послуги.

Та й взагалі, хоч якось обмежувати рух авто в разі несплати або неповної оплати за послуги документ суворо забороняє. І пропонує розбиратися з боржником в судах.

Іншими словами, якщо проект буде прийнятий у сесійній залі, автомобілісти зможуть, спираючись на його норми, не платити за паркування. Ні евакуювати авто, ні заборонити йому виїхати з території паркувального майданчика буде не можна.