Американець сплатив штраф за паркування через 44 роки

Американец оплатил штраф за парковку спустя 44 года

Житель Огайо заплатив штраф за порушення правил паркування через 44 роки після отримання талона. Він відправив лист в поліцейський департамент Минерсвилла, в якому написав, що всі роки його мучило почуття провини, і приклав до нього п’ять доларів. Про це пише Associated Press.

За словами начальника поліції Майкла Комбса, листа наступного змісту: «Шановний департамент поліції, більше 40 років я зберігав цей паркувальний талон, і все збирався його оплатити. Вибачте, що не дають повну інформацію про себе. З Повагою, Дейв».

Паркувальний талон був виписаний в 1974 році. Сума штрафу склала два долари (три долари порушник додав в якості компенсації). Зараз подібне порушення оцінюється в 20 доларів.

У грудні минулого року департамент поліції штату Міннесота отримав незвичайне лист від анонімного відправника, в якому знаходилася одна тисяча доларів і записку з вибаченнями за аварію 30-річної давності. Автор листа розповів, що вночі 1985 або 1986 року врізався у припаркований автомобіль і залишив місце аварії, не залишивши про себе жодної інформації.