BMW M2 Competition встановив рекорд за лопанню кульок

BMW M2 Competition установил рекорд по лопанью шариков

Спорткупе BMW M2 Competition встановило новий рекорд Гіннеса за кількістю лопнутых лазером повітряних кульок. За одну хвилину машина знищила 79 куль, поліпшивши попереднє досягнення Ашріта Фурмана, який в 2016 році лопнув 63 кулі. При цьому кулі були встановлені не по прямій, а у формі логотипу BMW M.

Для рекордного заїзду M2 Competition обладнали потужної лазерною указкою Spyder III Krypton. З її допомогою за хвилину можна луснути до 100 кульок, якщо встановити їх один за іншим. Таким чином виробник хотів продемонструвати динамічні характеристики спорткупе, а також керованість.

Під капотом M2 Competition встановлена трилітрова твін-турбо «шістка» S55 від M3/M4. Агрегат видає 410 кінських сил і 550 Нм крутного моменту і може поєднуватися з шестиступінчастою «механікою» або опціональним семиступінчастим «роботом» з двома зчепленнями. З нуля до «сотні» двухдверка здатна розганятися за 4,2 секунди (4,4 секунди з механічною коробкою). Максимальна швидкість — 250 кілометрів на годину (280 зі спортпакетом M Driver?s Package).