BMW представить «неназвану» модель

BMW представит «неназванную» модель

Баварська марка анонсувала дебют абсолютно нової моделі – автомобіль представлять вже в наступному місяці.

Світова прем’єра якоїсь новинки BMW відбудеться 23 серпня у рамках конкурсу елегантності в американському містечку Пеббл-Біч. Назва моделі не розкривається, ні фото, ні тізерів теж поки немає. У компанії обіцяли поділитися подробицями пізніше, відзначимо при цьому, що модель «безумовно, буде емоційним доповненням до діапазону BMW». Судячи з усього, мова йде про товарний родстері Z4 нової генерації (серія G29). До речі, провісника «дводверки» — однойменний концепт – вперше показали в Пеббл-Біч у минулому році.

BMW представит «неназванную» модель

Нагадаємо, на початку червня 2018-го марка розповсюдила фото тестового прототипу Z4. Родстер отримав м’який дах, тоді як у попередника (E89) був жорсткий складаний верх. Модель побудована на задньопривідній платформі, яка розроблена спільно з Toyota: та ж «візок» лежить і в основі нової Supra (офіційно ще не представлена). За попередньою інформацією, в конструкції кузова BMW Z4 застосовуються вуглепластикові елементи, завдяки чому масу «зетки» вдалося знизити приблизно на 150 кг в порівнянні з моделлю попереднього покоління.

Очікується, що топовий BMW Z4 M40i оснастять трилітрової рядної «шісткою» потужністю близько 360 к. с. З таким мотором родстер нібито набере першу «сотню» за 4,5 секунди, а його максимальна швидкість обмежена на позначці в 250 км/ч. Також в арсеналі Z4 M40i значаться занижена підвіска з адаптивними амортизаторами, електрокерована блокування диференціала, посилені гальма. Більш доступні версії отримають чотирициліндрові двигуни.