Компанія Volkswagen «розщедриться» ще на 10 мільярдів доларів

Компания Volkswagen «раскошелится» еще на 10 миллиардов долларов

Американський апеляційний суд визнав обґрунтованим угоду про виплату концерном Volkswagen 10 млрд доларів на користь власників автомобілів в якості компенсації в рамках Дизельгейта.

«Для врегулювання групового позову виділяється десять мільярдів доларів на засоби судового захисту для членів позову», — йдеться в заяві суду.

«Ми відзначаємо, що врегулювання принесло відчутні суттєві вигоди членам групового позову», — наголошується в заяві.

«Окружний суд більш ніж виконав свій обов’язок, упевнившись, що врегулювання справедливо і походить учасникам позову. Ми підтверджуємо указ про добриві врегулювання», — зазначив суд.

Нагадаємо, що німецький концерн Volkswagen в 2015 році визнав свою провину в установці нелегального програмного забезпечення на свої дизельні мотори для заниження показань рівня шкідливих речовин у вихлопних газах.

Зараз влада Німеччини перевіряють виробничі майданчики практично кожного німецького виробника. Колишній глава Audi Руперт Штадлер є на даний момент останнім співучасником грандіозної афери, він затриманий і дає свідчення.

Проблема, як виявилося, вийшла далеко за межі концерну. Вчора стало відомо про подібні порушення з боку Nissan і Daimler.