Новий «бюджетник» Hyundai представлять восени

Новый «бюджетник» Hyundai представят осенью

Корейська марка готує до прем’єри недорогий компактний хетчбек. Новинка призначена для індійського ринку.

Новый «бюджетник» Hyundai представят осенью

В кінці червня цього року Hyundai запустила в Індії кампанію, присвячену 20-річчю присутності марки в цій країні. В її рамках буде випущено кілька відеороликів з пам’ятними подіями, власники машин Хенде можуть поділитися своїми історіями, плюс клієнтам нададуть знижки на сервіс. А завершиться акція прем’єрою нової моделі – компактного хетчбека. Як повідомляє IndianAutosBlog з посиланням на представника Hyundai, новинка дебютує в кінці жовтня 2018-го. Видання також поширило свіжі фото з випробувань хетча.

Новый «бюджетник» Hyundai представят осенью

До тестів невеликий «пятидверки» в Індії приступили ще в минулому році. На даний момент машина відома під внутризаводским індексом AH2. Не виключено, що для новинки відродять ім’я Santro: хетч з такою назвою вийшов на індійський ринок як раз двадцять років тому (в інших країнах – Atos), він був першою моделлю, яка встала на конвеєр місцевого заводу Хенде. Індійський Сантро змінив покоління в 2003-му, його випуск припинився в 2014-м.

Новый «бюджетник» Hyundai представят осенью

За попередніми даними, новий хетчбек побудований на модернізованій версії платформи від компакта Hyundai i10 першої генерації. У лінійку моторів може увійти чотирициліндровий бензиновий «атмосферник» Epsilon 1.1 – таким оснащувався двигуном і колишній Santro, у тієї моделі він видавав 64 к. с. Очікується, що AH2 запропонують з п’ятиступінчастою «механікою» і роботизованою трансмісією (у Santro були МКП і чотириступінчастий «автомат»).

Новый «бюджетник» Hyundai представят осеньюHyundai Santro’2003

Виробництво нового хетча також налагодять в Індії, він, ймовірно, витіснить компакту Eon з місцевої лінійки Hyundai. Одними з головних конкурентів новинки стануть Maruti Suzuki Celerio і Tata Tiago. За межі індійського ринку AH2, швидше за все, не вибереться.