Оновлений компактвен на базі Cobalt: розсекречена стандартна версія

Обновлённый компактвэн на базе Cobalt: рассекречена стандартная версия

Рестайлінговий вен повинен вийти на ринок в липні поточного року. Дизайн моделі оновили в стилі співплатформеного седан Cobalt.

Напередодні бразильський підрозділ Chevrolet представив новий компактвен Spin в крос-версії Activ. Тепер же з’явився офіційний тизер стандартної моделі – без «позашляхового» обваження. Крім того, аргентинське видання Autoblog опублікувало шпигунське фото звичайного Spin без будь-якого камуфляжу. Нагадаємо, вен побудований на тій же платформі, що і Кобальт, виробництво обох моделей налагоджено в Бразилії.

Обновлённый компактвэн на базе Cobalt: рассекречена стандартная версияТизер оновленого Chevrolet Spin

Дизайн передньої частини компактвена Chevrolet виконаний в стилі рестайлінгової «четирехдверка» Cobalt (у Південній Америці седан оновився ще в кінці 2015-го): Spin обзавівся схожими радіаторної гратами і фарами. При цьому від «кросовера» Activ стандартний вен зовні відрізняється не тільки відсутністю пластикового обвісу, але і оформленням противотуманок. Зображень корми та інтер’єру «звичайної» моделі поки немає, втім, напевно вона отримала ті ж нові ліхтарі, кермо і «панель приладів», що і Activ.

Обновлённый компактвэн на базе Cobalt: рассекречена стандартная версияChevrolet Spin Activ

Як і попередник, рестайлінговий Chevrolet Spin буде доступний у п’яти — або семимісному варіантах. У Activ теж з’явилася трирядна модифікація: для середнього пасажира другого ряду передбачений триточковий ремінь безпеки і підголовник, роздільні частини «дивана» можна рухати по рейках в діапазоні 110 мм. Така ж система, швидше за все, буде і у «просто» Spin.

Мотор колишній – в Бразилії і Spin, і Spin Activ (як і Кобальт) оснащуються двигуном 1.8 Flex, що працюють як на бензині (106 к. с.), так і на етанолі (111 к. с.). В Аргентині продають тільки бензинову версію. Модель запропонують з шестиступінчастими «механікою» або «автоматом». МКП не змінилася, а автоматичну коробку перенастроювали – вона швидше перемикає передачі. Ще у компактвена — більш м’яка налаштування підвіски, перед радіатором з’явилися активні жалюзі, що відкриваються тільки при необхідності.

Обновлённый компактвэн на базе Cobalt: рассекречена стандартная версияДореформений Spin

Оновлений Chevrolet Spin Activ вийде на бразильський ринок 5 липня. Ймовірно, тоді ж у продажу з’явиться і стандартна модель. Ціни поки не розкриваються. Дореформений Spin в Бразилії коштує від 62 350 реалів ($16 500). Дорестайлінговий Spin Activ обійдеться мінімум в 76 950 реалів ($20 400). Після Бразилії Spin-2019 з’явиться в Аргентині та інших країнах Південної Америки.

Рестайлінговий вен повинен вийти на ринок в липні поточного року. Дизайн моделі оновили в стилі співплатформеного седан Cobalt.