У мережу злили фото оновленого Suzuki Vitara

В сеть слили фото обновленного Suzuki Vitara

Інтернет-ресурс Сaradvice.com.au отримав у своє розпорядження фото оновленого кросовера Suzuki Vitara ще до його офіційної прем’єри.

Як видно на фото, модель трохи, але не кардинально освіжили зовнішність — кросовер отримав новий передній бампер, змінену передню решітку в стилі SX4 і повністю червоні задні ліхтарі з новими колісними дисками.

Що стосується інтер’єру, тут очікується поява нової мультимедійної системи і деякі дрібні зміни дизайну внутрішньосалонного простору.

Під капотом у посвіжілої Vitara мають залишитися ті ж самі силові установки — базова бензинова атмосферна четвірка на 120 кінських сил, що працює або з 5-ступінчастою механікою або з 6-ступінчастим автоматом. Більш заряджена Vitara S оснащується 1,4-літрової турбочетверкой на 140 конячок, у якого крім 6-ступеневої автомата також доступна 6-ступінчаста механіка. В окремих країнах цей паркетник можна також придбати з 1,6-літровим дизелем на 120 л. с.

В сеть слили фото обновленного Suzuki Vitara

Офіційна прем’єра оновленої Suzuki Vitara повинна відбутися до кінця поточного року. Не виключено, що вона пройде в жовтні на Паризькому автосалоні, де кросовер дебютував у 2014-м.

А чи знаєте Ви, що у InfoCar є крутий Telegram-канал?

Так, вже давно їм пользуюсьДа, але вирішив не использоватьНет, вперше слышуОбязательно підпишуся — https://t.me/infocarua

і дізнатися результати опитування