Электрокроссовер Faraday Future наблизився до серії: готовий перший кузов

Электрокроссовер Faraday Future приблизился к серии: готов первый кузов

Китайсько-американська компанія Faraday Future закінчила складання першого серійного екземпляра кузова електричного кросовера FF91 на заводі марки в Ханфорде, Каліфорнія. Для побудови кістяка використовувалися «інноваційні технологічні процеси». Зокрема, мова йде про технології Flowform, що дозволяє створювати термовибростойкие, але розбірні з’єднання, і про використання 1500 «самопрокалывающихся» заклепок.

Згідно з планом, перші поставки FF91 клієнтам почнуться в грудні. За даними сайту Jalopnik, електричний кросовер запропонують в п’яти версіях з двох — і трехмоторными силовими установками потужністю 726 або 1089 кінських сил, а також блоком батарей різної ємності: 86,7, 108,3 і 130 кіловат-годин.

У лютому Faraday Future на зустрічі з ключовими постачальниками продемонструвала ескізи моделі нового електричного кросовера, який в модельному ряду розташується сходинкою нижче FF91. Від останнього новинка буде відрізнятися більш агресивним і кутастим дизайном.

Концептуальний кросовер Faraday Future FF91 дебютував у січні 2017 року. Прототип оснастили чотирма електромоторами, сумарною потужністю 1050 кінських сил. З місця до 96 кілометрів на годину він міг розганятися за 2,39 секунди, а запас ходу складав 700 кілометрів.