Камуфляж для нової «Супры» запозичили у бойових кораблів

Камуфляж для новой «Супры» позаимствовали у боевых кораблей

За основу малюнка камуфляжній плівки прототипу нової «Супры» Toyota взяла маскировочное покриття бойових кораблів Першої світової війни. Його об’єднали з елементами лівреї Toyota Gazoo Racing і текстом з внутризаводским індексом моделі — A90. В результаті вийшов візерунок, який зриває справжні пропорції спорткара з будь-якої відстані.

«Під час підготовчої роботи, — говорить керівник арт-відділу європейського креативного агентства Toyota Ден Беккет — ми натрапили на камуфляж бойових кораблів Першої світової війни. Сенс цих геометричних візерунків був не в тому, щоб замаскувати судно, а в тому, щоб приховати його форму і навіть напрям руху».

Взявши його за основу, дизайнери додали елементи лівреї гоночних машини Toyota Gazoo Racing — чорні і білі трапецієвидні фігури на білому фоні, а також код шасі спорткара.

Камуфляж для новой «Супры» позаимствовали у боевых кораблейКамуфляж британського авіаносець HMS Argus. 1919 рік.

Функціональність камуфляжного покриття спочатку перевірили на комп’ютерній моделі прототипу FT-1, а пізніше — на спорткупе GT86. На завершальному етапі були створені матові й глянцеві вінілові панелі, які використовували для фототестов в різних умовах освітленості. Глянсове покриття виявилося більш ефективним при природному освітленні, тому керівництво Toyota прийняло рішення використовувати саме його.

Камуфляж для новой «Супры» позаимствовали у боевых кораблейОдин з варіантів лівреї Toyota Gazoo Racing на класичному спорткар Toyota Sports 800.

Передсерійний прототип Toyota Supra нового покоління дебютував у липні на Фестивалі швидкості в Гудвуді. Автомобіль, прихований камуфляжем, взяв участь в гонці з підйому на пагорб. Під час заїзду за кермом спорткара знаходився головний інженер проекту Toyota Supra Тетсуя Тада.