Opel розробив для Insignia новий екологічний двигун

Opel разработал для Insignia новый экологичный мотор

Німецька компанія Opel оснастила модель Insignia другого покоління новим двигуном, що відповідає найсуворішим екологічним вимогою Євросоюзу.

За інформацією автовиробника, на Insignia будуть встановлювати силову установку об’ємом 1,6 літра з турбонаддувом, яка забезпечить потужність в 200 кінських сил і 280 Нм крутного моменту. На авто також буде встановлено сажовий фільтр твердих частинок, який обов’язковий для всіх авто стандарту Euro-6.

Відзначається, що витрата палива в міським циклі складе 8,5 літрів, тоді як по трасі Insignia буде витрачати близько 5,5 літрів. Плюс силова установка отримає модифікації Grand Sport і Country Tourer. Мотори повинні працювати в парі з 6-швидкісною механікою або автоматом.

Втім, вони ніяк не вплинуть на динамічні характеристики автомобіля, який у всіх версіях повинен досягати позначки в 100 км/год за 7,7 секунди, а максимальна швидкість складе 235 км/год.

Цінник на нову Insignia з таким мотором в Європі стартує від 35 тисяч євро. За підсумками поточного року європейські дилери реалізували вже 34 тисячі Insignia, що на 46% більше, за перші шість місяців 2017-го.