Відео: новий Porsche 911 їде по автобану

Видео: новый Porsche 911 едет по автобану

В інтернеті з’явилося відео, в якому показано, як тестовий прототип спорткара Porsche 911 їде по автобану. Розмістив Ролик в YouTube користувач NIKLAS 97.В інтернеті з’явилося відео, в якому показано, як тестовий прототип спорткара Porsche 911 їде по автобану. Розмістив Ролик в YouTube користувач NIKLAS 97.

На відео помітний відкритий люк і активний задній спойлер в центрі якого розташований додатковий третій індикатор стоп-сигналу. Як повідомлялося раніше, інтер’єр нового Porsche 911 зазнає значних змін. Спорткар збереже аналоговий тахометр, однак показання інших приладів будуть виводитися на цифрову панель.

За попередніми даними, лінійка двигунів включить нинішній модернізований рядний шестициліндровий трилітровий бітурбо агрегат, у якого збільшиться тиск наддуву і віддача. Надалі з’явиться більш потужна версія Turbo і, можливо, модифікація з гібридною силовою установкою.

Не виключено, що Porsche 911 дебютує в жовтні на Паризькому автосалоні у вигляді купе, а продажі спорткара почнуться в 2019 році. Потім список модифікацій моделі поповниться іншими варіантами, включаючи кабріолет і екстремальну версію GT3.