Новий Ford Mustang: повний привід і гібридна силова установка

Новый Ford Mustang: полный привод и гибридная силовая установка

Спорткар Ford Mustang нового покоління з’явиться в 2021 році. Модель, в основі якої зараз лежить ексклюзивна задньопривідна «візок», може переїхати на одну з п’яти нових модульних платформ, на якій також побудують майбутній Explorer і Lincoln Navigator. Про це в інтерв’ю виданню Automotive News повідомив головний виконавчий директор Ford Джеймс Хакетт.

З переходом на нову платформу базові версії «Мустанга» збережуть переднемоторную задньопривідну компонування, однак в лінійці також можуть з’явитися і повнопривідні модифікації. Такі машини складуть конкуренцію Dodge Challenger GT AWD. Крім цього, в 2020 році дебютує гібридна версія маслкара.

За словами головного дизайнера Ford Даррелла Бехмера, модульна архітектура дозволить його команді, як і раніше бути максимально гнучкою в плані стилістики спорткара: модель залишиться стильною і пропорційно збалансованою.

Новый Ford Mustang: полный привод и гибридная силовая установка

Повнопривідний Ford Mustang від Ferguson Research.

Хоча вважається, що у Ford Mustang ніколи не було повнопривідних модифікацій, у 1965 році один такий автомобіль все-таки був побудований. Розробкою експериментальної машини займалася компанії Ferguson Research. Маслкар отримав центральний диференціал, який розподіляв момент між осями в співвідношенні 37/63, і передню торсіонну підвіску. Однак через дорожнечу Ford від впровадження повного приводу відмовився.