Машини, які служать довше 15 років

Американський сайт iSeeCars, com, допомагає знайти вигідні пропозиції нових і старих автомобілів, склав рейтинг машин, які служать своїм власникам за 15 років і навіть довше.

Дані заснована на вивченні 650 000 угод за 2017 рік. Зазначені моделі в 1,6 рази частіше інших залишалися в одних руках понад зазначеного терміну. Forbes вибрав зі списку транспортні засоби, які присутні на російському ринку.

Volkswagen Golf

Родоначальник гольф-класу, випуск якого був налагоджений в 1974 році, став найуспішнішою машиною в історії концерну Volkswagen. 10% власників хетчбека не розлучаються з ним протягом 15 років.

Subaru Forester

11,7% власників повнопривідного японського кросовера не продають його протягом 15 років, що в 1,7 рази більше, ніж в середньому по класу. На вітчизняному ринку ці машини пропонуються з бензиновими опозитними двигунами об’ємом 2,0 і 2,5 літра, потужністю від 150 до 241 к. с.

Honda CR-V

Згідно з дослідженням, 11,9% власників японського SUV не бажають розлучатися з ним раніше, ніж через 15 років. Цей показник в 1,7 рази вище, ніж в середньому по класу.

Toyota Camry

Ця модель є самим популярним у світі седаном. Так що не дивно, що 11,5% власників не бачать сенсу міняти її на що-то ще й їздять на Camry довше 15 років

Toyota RAV4

Ще одна модель, чий був освоєний випуск заводом Toyota Машина встала на конвеєр в 2016 році. У США 14,3% власників не продають компактний кросовер раніше ніж через 15 років володіння. Цей показник в 2,1 рази вище, ніж в цілому по класу.

Toyota Prius

Цілих 15% власників їздять на Prius довше 15 років — це відмінний показник (у 2,2 рази більше, ніж у конкурентів) для гібрида, технічно більш складного в порівнянні із звичайною машиною. Автомобіль був розроблений в 1990-х в якості своєрідної «машини майбутнього» і став першим по-справжньому масовим транспортним засобом, що поєднує ДВС і електродвигун.

Toyota Highlander

Рекордсмен рейтингу — позашляховик Highlander, який 18,3% власників експлуатують довше 15 років (в 2,7 рази більше, ніж в середньому по класу).