Самые крутые технические «фишки» нового Volkswagen Touareg

Машина побудована на модульній платформі MLB Evo, яка також лежить в основі таких крутих авто як Bentley Bentayga, Porsche Cayenne і Lamborghini Urus. При цьому, можна сказати, що їх побратим від «народної» марки не відстає від своїх преміальних родичів.

Машина буквально «нашпигована» високотехнологічними системами. І, то що відразу на увазі — величезний 15-дюймовий сенсорний дисплей це тільки вершина айсберга.

Ми вирішили показати десятку найцікавіших технічних рішень, які було застосовано в новому позашляховику від Volkswagen.

Матричні світлодіодні фари
Технологічна головна оптика пропонується для новинки в якості опції. До її складу входить аж 128 светоідіодов, які виконують роль ближнього і дальнього світла, повторювачів поворотів і ДГЗ.

Нова система дозволила збільшити діапазон освітленості на 100 метрів. При цьому комплекс датчиків постійно оцінює навколишнє оточення і регулює інтенсивність і спрямованість освітлення. Якщо система виявляє на дорозі пішохода (відстежується за допомогою інфрачервоної камери) — він підсвічується додатковим маркерним світлом.

Пневматична підвіска
Ви скажете, що «пневма» була у Туарега ще в першому поколінні і матимете рацію. Але нинішня система нового рівня набагато більш просунута. У стандартному положенні кліренс становить 201 мм.

При цьому на трасі при швидкості понад 120 км / год машина сама «присідає» на 15 мм для поліпшення стійкості. При русі по бездоріжжю, паркетник можна підняти на 25 і навіть 70 мм для поліпшення прохідності. А найнижчий режим опускає машина на 40 мм нижче «норми» — він призначений для зручності завантаження багажника і посадки.

Повнокероване шасі
Як і новий Cayenne, Туарег повертає не тільки передніми, але і задніми колесами. Вони відхиляються на невеликий кут, при цьому в залежності від швидкості алгоритм змінюється. На швидкостях до 37 км / ч задні колеса повертають в протилежну переднім сторону — так зменшується радіус розвороту і полегшується маневрування в тісних міських умовах.

А ось на високій швидкості все колеса повернені в одну сторону — це дозволяє поліпшити стійкість в поворотах.

Електрифіковані стабілізатори поперечної стійкості
Ще одна інновація в шасі — електромеханічні стабілізатори поперечної стійкості. Система покликана поліпшити показники машини в різних умовах. Так, при русі по трасі на високих швидкостях стабілізатори «затискаються» що дозволяє поліпшити кутову жорсткість підвіски, а відповідно і стійкість у віражах.

На бездоріжжі навпаки — у коліс стає більше свободи, поліпшується артикуляція підвіски, що дозволяє уникнути діагонального вивішування. При цьому поліпшується зчеплення коліс з поверхнею, відповідно і прохідність. Крім того адаптивні стабілізатори дозволяють підвісці нового Туарега краще відпрацьовувати дорожні нерівності.

Повнопривідна система 4Motion Active Control
Починаючи з базового виконання машина оснащена повнопривідною трансмісією і 8-ступінчастим автоматом. Тут також є широкий вибір режимів: Eco, Comfort, Normal, Sport і Individual.

В якості опції пропонується пакет Off-road з режимами Off-road auto, Sand, Gravel і Off-road expert. Крутний момент перерозподіляється між осями: на передню може передаватися до 70%, на задню — до 80. Є блокування міжосьового диференціала.

Крім того для бездоріжжя машину можна оснастити більшим баком, посиленим захистом днища, захистом від каменів і захисним елементом для акумулятора.

Система нічного бачення
Touareg 2018 став першою машиною компанії, яка оснащується системою нічного бачення. Вона здатна виявляти людей і тварин.

При цьому, виявлений об’єкт підсвічується на чорно-білому зображення (воно виводиться на 12-дюймовий дисплей який служить панеллю приладів) кольором. Залежно від ступеня небезпеки зіткнення підсвічування може бути від зеленої до червоної.

Проекційний дисплей
Система називається Windshield Head-up Display. У ній інформація проектується прямо на лобове скло без спеціального екранчика — це плюс і для естетики і відволікає водія набагато менше. Дисплей, який працює в Туарег 2018, — найбільший з доступних на автомобілях німецької марки.

навчається навігація
Багато Фольксвагени оснащуються навігацією з функцією самонавчання, але ка кажуть представники компанії, на новому флагманському вседорожнике вона «робить крок вперед».

Система розпізнає регулярні маршрути і зберігає їх. Крім того, грунтуючись на накопиченому «досвіді» вона починає передбачати наступну поїздку і прокладає найоптимальніший маршрут.

Акустика від Dynaudio
В якості опції покупцям нового Volkswagen Touareg доступна просунута аудіосистема Dynaudio. Її потужність становить 730-Ватт, по салону розставлені 14 динаміків, а в під підлогою багажника встановлений потужний сабвуфер. Фахівці компанії стверджують, що нова система сподобається найдосвідченішим меломанам.