Квадратне рівняння для пікапа

Mercedes-Benz вирішив зіграти в математику. Спеціально, для свого нового пікапа X-Class, компанія розробила спеціальний пакет стайлінгу. Що він дає – збільшений дорожній просвіт до 30 сантиметрів і цілий набір яскравих забарвлень

Навіщо компанія йде на такі кроки, відповідь очевидна. Яскраві кольори привертають нових споживачів. Багатьом недостатньо традиційної палітри і вони починають застосовувати нестандартні рішення. Інша справа, що тепер тюнінг пропонується не сторонніми компаніями, а безпосередньо від виробника.

За порівняно невелику доплату (близько 4000 тисяч євро) клієнт зможе обрати один з більш ніж ста варіантів кольорів – від яскраво жовтого до фіолетового. До речі, щось подібне пропонувалося вже раніше на G – класі, однак там кольори були цілісними. Пікап, в свою чергу, покладена глибока персоналізація, наприклад, можна поєднувати різні кольори бамперів і кузова.

Пакет тюнінгу не обмежується одним лише стайлінгом. Технічна сторона теж зазнає змін. Передбачається ліфт підвіски і установка коліс більшого розміру. Якщо говорити про всіх доопрацювань, то загальна вартість може скласти кілька десятків тисяч євро. Між іншим, замовити тюнінг з «абиякий» комплектацією не вийде, він доступний лише для старших версій, більш того тюнінг доступний тільки у мюнхенських дилерів марки, чи він з’явиться в інших регіонах невідомо.