Тест-драйв Kia Quoris

Нехай нікого не вводить в оману настільки кровожерлива на перший погляд, словосполучення. Термін, часто використовуваний в спорті, стовідсотково вписується в концепцію розвитку моделі. І, як наслідок, південно-корейської марки в цілому. Виходити на арену і, незважаючи на титули і ранги, битися, пожираючи суперника на всіх ділянках майданчика. Чи вдається це Kia Quoris, ми і спробуємо розібратися.

Зовнішність. Перше, що кожен зустрічний намагається зазначив: Quoris схожий на те, Quoris схожий на це. Ефект досягнутий! З першого погляду автомобіль впевнено проштовхується ліктями в щільні ряди великої німецької трійки і японського гранда, наступного за європейцями нібито на жорсткому зчепленні. Ні на що Куоріс не схожий.

Kia QuorisЗавідев в дзеркалі Quoris, єдине бажання — дати йому дорогу. Агресивна решітка і потужна світлотехніка роблять свою справу.

Він має цілком автентичний дизайн. Рівень якого Пітер Шрайер задер на захмарні висоти. А чи не Шрайер чи протягом майже 20 років, служачи концерну Volkswagen, був одним із законодавців моди в тій самій великій трійці? Кузов вийшов збалансований, без перегинів і перевантажень. Настільки, що «візуально обкрадає» справжні, велетенські габарити автомобіля довжиною п’ять метрів. Є пара-трійка спірних місць, як-то фальш повітрозабірники на передніх крилах, дугоподібні повторювачі поворотів в дзеркалах заднього виду і дизайн колісних дисків.

І якщо з третім питання вирішується простою заміною дисків, то з першим і другим складніше, але корейці і з цим дуже скоро впораються, підуть від азіатських кітчевих елементів.

Животрепетна червона нитка технологічних рішень пронизує весь автомобіль. Світлотехніка будь-якого угледів її людини змушує несамовито жваво тремтіти :). Жодної лампи розжарювання. Тільки хай тек, тільки світлодіоди.

Kia QuorisРоссипі світлодіодів, безліч маленьких лінз. Оптика виглядає не тільки дуже сучасно і модно, але і володіє відмінними характеристиками по світлосилі.

У головній оптиці, враховуючи противотуманки, 5 комплектів світлодіодних блоків, два з яких — ближній і дальнє світло — лінзованной, що володіють неймовірною світлосилою, гігантським терміном служби, низьким споживанням енергії і повною відсутністю нагрівання. Задні ліхтарі так само обходяться без доісторичних ламп. Вони яскраві, привабливі і інформативні.

Часто буває, що в гонитві за місцем на ринку, виробник дає слабину … І силовий агрегат, підвіска і трансмісія або не дотягують до рівня заявленого автомобіля, або, що частіше буває у азіатських брендів, виявляють себе з надлишковими показниками. Інь Янь — ось принцип Quoris.

V-образна атмосферна шістка обсягом 3,8 літра агрегатуються вісьмома ступінчастою коробкою. Видає 290 коней при 6000 об / хв і 358 Н-м крутного при 4500 об / хвилину. Нешокірующіе показники, але цілком прийнятні і, найголовніше, без будь-якого дефіциту для водія. Першу сотню автомобіль розмінює за 7,3 секунди, споживаючи при цьому по паспорту в міському режимі, 11,4 л. У заміському: 8,1 л. У найбільш популярному, змішаному, 9,3 літра палива на сто кілометрів. Що, звичайно ж, не так: за час тесту в змішаному режимі не вдалося отримати витрати менше 12 літрів. При обліку стійких мінусових температур від — 15 і нижче.

Коробка передач хороша. Має всі необхідні атрибути сучасного пристрою. Чотири алгоритму роботи — Drive, Sport, Eco і Snow, так само ручний режим. І кожен водій зможе оптимально підібрати швидкість і частоту перемикань до своєї манери їзди. Режим Drive оптимальний для того, щоб забути про те, що взагалі відбуваються будь-які перемикання, але при цьому в потрібний момент прискоритися. Перекладаючи селектор в Sport, ви повинні бути морально готові до надмірно суєтним перемикань, не завжди виправданим. Але якщо, суб’єктивно, при такому алгоритмі можна отримати найбільш ефективну віддачу від силового агрегату.

Платформа, що несе на собі все це озброєння, розроблена заново, спеціально для задньопривідних автомобілів Kia / Hyundai. Не має якихось надприродних рішень. Спереду — подвійні поперечні важелі. Позаду — многоричажка з рознесеними демпфірувальними елементами.

Величезним плюсом в скарбничку комфорту і практичності їзди — пневмо підвіска. У стандартному рівні вона підтримує гідні 150 мм. При обробці комп’ютером інформації від дорожнього покриття автомобіль може піднятися на додаткові 30 мм., При наборі крейсерській швидкості, навпаки, опуститися на 15 мм. Всі маніпуляції з підвіскою можна робити вручну. Але після досягнення швидкості в 40 км / год автомобіль забирає кермо влади в свої руки і вирівнює рівень до необхідного.