Автомобілі ДВЗ з найнижчим споживанням палива

Враховуючи, що ціни на бензин і дизельне паливо постійно збільшується, для багатьох автовласників стає актуальним питання витрати палива.

Враховуючи, що ціни на бензин і дизельне паливо постійно збільшується, для багатьох автовласників стає актуальним питання витрати палива. Експерти склали новий рейтинг автомобілів з найменшою витратою палива, інформує Ukr.Media.

Рейтинг складений тільки машин з двигунами внутрішнього згоряння (ДВЗ). Ніяких «гібридів» і тим більше електромобілів, що цілком логічно.

Найменша витрата палива виявився у хетчбека Opel Corsa Е з 1,3 л бензиновим двигуном потужністю 75 л. с., який випускають з 2014 року. Він на 100 км шляху витрачає всього 3.4 л палива.

Друге місце зайняв компактний BMW 120 d з 1,5 л дизельним двигуном потужністю 190 л. с. на 100 км шляху витрачає 3.8 л палива.

У число лідерів потрапив і французький субкомпактний автомобіль Peugeot 208 з 1,0 л бензиновим двигуном. Двигун має невелику витрату паливу, але вони ще і відповідають екологічному стандарту Євро-5.

Японський сіті-кар Toyota Aygo другого покоління теж став одним з лідерів цього рейтингу. Він оснащується алюмінієвим трициліндровим 1,0 л двигуном 1KR-FE Витрата палива в змішаному циклі — 4,6 л на 100 км шляху.

Також у рейтинг увійшли Smart ForTwo, DS4, Opel Adam. Ці автомобілі витрачають менше палива, ніж моделі, які не потрапили в рейтинг.