Ілон Маск анонсував запуск служби безпілотного таксі

Глава компанії Tesla Ілон Маск вирішив у 2020 році випустити на дороги 1 млн повністю роботизованих автомобілів для перевезення пасажирів — роботаксі. Про це він заявив під час свого виступу в Пало-Альто, штат Каліфорнія, передає CNBC.

«Я впевнений, що автономні роботаксі від Tesla з’являться вже в наступному році», — сказав він.

Маск зазначив, що такий транспорт з’явиться поки що не на всіх дорогах, оскільки компанія не може отримати схвалення відразу від всіх регулюючих органів, але до 2020 року кілька регуляторів все ж дадуть дозвіл на використання такого транспорту.

За його словами, на даний момент вже на всіх автомобілях марки Tesla є потрібне програмне забезпечення, але його необхідно поліпшити. Також Маск повідомив, що через два роки компанія почне випускати автомобілі без керма і педалей.

Раніше американський виробник електрокарів повідомив, що може незабаром оснастить свої моделі новою функцією, яка дозволить виявляти і об’їжджати вибоїни на дорогах. Для цього навіть не знадобиться реакція водія. Все відбуватиметься повністю на автопілоті. Також повідомлялося, що вже в найближчому майбутньому електромобілі Tesla будуть оснащені вбудованими відеоіграми у своїх вмонтованих екранах. Ілон Маск уточнив, що водії та пасажири зможуть грати в ігри 2048 і Super Breakout.