Американська блогериня перетворила Tesla Model 3 в електропікап

Американська YouTube-блогерша Симона Герц створила власну пікап-версію Tesla Model 3. Кілька тижнів тому засновник і гендиректор компанії Ілон Маск заявив, що планує випуск електричного пікапа, але коли саме це станеться — він не уточнив. Зазначив лише, що коштувати він буде близько $50 тис. Блогерша не захотіла чекати так довго, тому зробила бажаний автомобіль власними зусиллями.

Перш ніж приступити до роботи, на планування дизайну свого пікапа Герц витратила рік. Правда, вона не модифікувала машину самостійно. У цьому їй допомогли механіки, дизайнери та інші YouTube-блогери з США та Європи.

Під час роботи їй довелося зіткнутися з безліччю перешкод. Наприклад, після демонтажу заднього сидіння, багажника і інших частин модель відмовилася запускатися. Також у неї виникли деякі складності при різанні корпусу, коли метал став злегка прогинатися. Але з цією проблемою вона змогла впоратися.

«Моє завдання — ніколи не мати автомобіль на викопному паливі. Я належу до того покоління водіїв, які будуть водити тільки електрокари. До біса нафтові компанії. Серйозно, до біса їх», — говорить Герц у своєму відео.

Герц назвала свій електромобіль Truckla і записала пародійний рекламний відеоролик, на якому намагається заарканити пікап Model 3 за допомогою кабелю для зарядки акумулятора. На сьогодні відеоролики Герц з пікапом Tesla зібрали понад 1,7 млн переглядів.

Що ж стосується офіційного електричного пікапа Tesla, то він з’явиться не раніше, ніж через кілька років. За словами Ілона Маска, модель можна буде купити за 50 тисяч доларів «або ще дешевше». Про новинку відомо ось що: вона отримає подвійну кабіну з шістьма посадковими місцями, а до складу силової установки увійдуть два електромотори, які забезпечать «запаморочливий крутний момент». За попередніми оцінками, запас ходу електропікапа складе 650-800 кілометрів.