Безпечна сімейна подорож на автомобілі: 8 золотих правил

Але щоб автомобільна поїздка пройшла без неприємних пригод, потрібно знати кілька простих правил. Вони допоможуть заощадити нерви, час і гроші.

№1
Перед подорожжю автомобілем треба добре виспатися, і обов’язково поїсти, щоб в організмі була достатня кількість енергії.

№2
Не варто захоплюватися вживанням напоїв з кофеїном, адже вони додають бадьорості тільки перший час, а після, людина відчуває ще більшу втому.

№3
Кожні 2-3 години корисно робити зупинки, дихати свіжим повітрям і робити невелику розминку. Це допоможе трохи відволіктися і зарядитися енергією.

№4
Коли подорож проходить з друзями або сім’єю, то можна на час з кимось помінятися місцями, щоб відпочити від керування автомобілем. Якщо поїздка протікає на самоті, то від втоми може допомогти бадьора музика і відкрите вікно.

№5
Під час водіння варто забути про користування мобільним телефоном. Якщо потрібно терміново, щось обговорити, тоді краще скористатися гучним зв’язком. Також не варто забувати, що в багатьох країнах за телефонні розмови за кермом можуть оштрафувати.

№6
Планувати автомобільну подорож краще в день, коли немає дощу та інших природних явищ, що заважають комфортному водінню.

№7
Потрібно заздалегідь завантажити потрібні карти на навігатор або смартфон.

№8
Перед тривалою поїздкою автомобілем, потрібно обов’язково переконатися в технічній справності автомобіля.