Дітей не можна залишати одних в салоні авто влітку — нагадування батькам

Відповідальні батьки, знають, що залишати дитину одну в машині небезпечно, особливо влітку. Але, на жаль, дуже часто відбуваються ситуації, коли діти залишаються в машині самі. Чому це так небезпечно? Вся справа в температурі і безпеці.

Спочатку розглянемо варіант безпеки. Річ у тому, що діти, перебуваючи наодинці з собою в машині, можуть щось зламати, розбити або навіть нашкодити собі. Складно передбачити дії малюка.

Друга небезпека полягає в тому, що влітку машина дуже швидко нагрівається. Під палючими променями сонця замкнутий простір салону авто перетворюються в камеру тортур.

Для підтвердження цього факту було проведено дослідження, яке провів журнал американського Союзу споживачів Consumer Reports. Для експерименту було задіяно 2 машини світлого і темного кольору. Їх припаркували вдень біля супермаркету, коли температура повітря була 25 градусів. Також варто зауважити, що небо було хмарним.

Через 15 хвилин у першій машині температура піднялася до 31 градуса, у другій — 32 градуси. Через пів години світлий автомобіль розігрівся до 35, темний- до 37 градусів. Коли пройшла одна година, то показники ще збільшилися — 40 і 43 градуси.

І ось тепер варто замислитися: «наскільки комфортно буде дитині в такій обстановці?» Малюк буде не просто страждати, але і є велика ймовірність летального результату. Тому, задля свого комфорту і часу не потрібно ризикувати життям дітей, і залишати одних в машині.