Хлопець хотів перестрибнути спорткар на повному ходу, але не розрахував сили

Американець спробував перестрибнути Lamborghini, яка їхала на нього на повної швидкості, але щось пішло не за планом. Посадка вийшла не такою вже і м’якою, зате кросівки відлетіли так далеко, що в твіттері подію порівняли зі стартом ракети.

Хлопець з Нью-Йорка святкував в середині травня 2019 року свій 21-й день народження, і друзі в якості подарунка вирішили орендувати йому Lamborghini.

Іменинник оцінив потужність спорткара і захотів скористатися своїм презентом досить незвичайним способом: він посперечався з друзями, що зможе перестрибнути машину. Вони вийшли на дорогу, де можна розігнатися, і встали на позиції для трюку.

Машина поїхала на повної швидкості на хлопця, той почав стрибок, але зачепився ногами за передній бампер, з-за чого з нього ефектно злетіли кросівки.

Окремий епізод з відео друзів з невдалою спробою трюку він спеціально опублікував у себе в твіттері з підписом «Навіщо я це зробив».

Пост швидко понад 150 тисяч лайків, але найголовніше, як користувачі відреагували на ролик.

Коментатори помітили, що кросівки хлопця відлетіли дуже високо, а відео закінчилося до того, як вони приземлилися, що дозволило порівняти подію із запуском ракети в космос.

До речі, епічний політ взуття молодої людини виглядає однаково ефектно з будь-якого ракурсу.

Але американець заспокоїв користувачів, які подумали, що він назавжди втратив свої кросівки в холодному космосі.