Інженери VW Golf Mk8 2020 показали цифровий інтер’єр

У порівнянні з попередником, інтер’єр має зовсім іншу конфігурацію приладів.
Під час щорічних зборів акціонерів Volkswagen розкрив більше подробиць про нове покоління Golf і вперше надав дозвіл на погляд всередину автомобіля.

У порівнянні з попередником, інтер’єр має зовсім іншу конфігурацію приладів, з центральним екраном, який прагне злитися з цифровою панеллю приладів, при цьому радикально скорочуючи наявність фізичних кнопок. Внизу приладової панелі розташовані тонкі вентиляційні отвори, розділені посередині панеллю з кнопками.

Центральна консоль передбачає місце для зберігання дрібних предметів і бездротового зарядного майданчика для сумісних мобільних пристроїв. Селектор передач, мабуть, був перероблений — тепер це традиційний важіль моделей з автоматичною коробкою передач, а поруч знаходиться електричне стоянкове гальмо. Є нове багатофункціональне кермо. Очікується переглянута обробка і більш якісні матеріали, які допоможуть новим автомобілям Volkswagen продовжити свою спадщину в наступному десятилітті.

В іншому офіційному ескізі Volkswagen анонсував зовнішність автомобіля, розкриваючи те, що ми вже знали завдяки попереднім шпигунським знімкам: еволюційний дизайн з новими фарами по сторонах тонкої решітки радіатора і більш м’язистого капота. Сильно нахилена лінія даху, як вважають водії, це лише театралізація, оскільки хетчбек не піде по стопах «купе».

Сімейство двигунів буде включати бензинові і дизельні агрегати, а також модель CNG. Вперше автомобіль отримає 48-вольтовий гібридний силовий агрегат. Також був анонсований гібридний варіант з додатковим модулем, з заявленою електричною дальністю на одному заряді акумулятора 80 км.