Компанія Lexus представила оновлений RX

Компанія Lexus представила оновлений RX. Пізнати кросовер можна за зміненою решіткою радіатора і фар, а також за протитуманними фарами, які переїхали в нижню частину бампера. Крім цього, на RX встановили нові адаптивні фари BladeScan Type AHS з двома обертовими дзеркалами.

Зміни в зовнішності Lexus RX косметичні. Кросоверу постаралися надати більш спортивний вигляд, тому поміняли форму бамперів і їх декор, а також рамку і візерунок фірмової веретеноподібної решітки радіатора. Фари стали тоншими та отримали просунуту систему BladeScan Type AHS. Це два обертових дзеркала-леза, завдяки яким швидше і точніше адаптується світловий пучок.
Нова система більше висвітлює узбіччя і допомагає розпізнавати пішоходів з відстані 56 метрів замість колишних 32.

Також в оновленому Lexus RX розширився перелік електронних помічників. Комплекс Lexus Safety System + тепер може визначати велосипедистів при денному світлі та пішоходів в умовах недостатньої видимості. У салоні з’явився новий сенсорний дисплей, тримач для смартфонів, а мультимедійна система стала підтримувати Android Auto, Apple CarPlay і голосове управління.
Однак головні зміни, запевняють у Lexus, відбулися c характером кросовера. Жорсткість кузова підвищили за рахунок збільшення кількості зварних точок і високоміцних клейових з’єднань, встановили потовщені на один міліметр стабілізатори поперечної стійкості.

В оснащення RX увійшов активний помічник проходження поворотів, який при натисканні газу в середині кривої бореться з недостатньою поворотністю, а також нові амортизатори, які знижують високочастотні вібрації, викликані дефектами дорожнього покриття.

Випуск оновлених кросоверів Lexus RX почнеться в третьому кварталі цього року.