Марки авто, між якими розриваються українці при виборі нового транспорту

При виборі нового автомобіля українці часто зупиняються відразу на декількох марках і вибирають з них. Багато потенційних покупців хоч і віддають перевагу якомусь одному бренду, але часто мають і план Б для покупки. В аналітичному центрі розповіли, між якими варіантами купівлі коливаються покупці, які бренди вони розглядають як альтернативу.

Повністю збігаються альтернативи у прихильників Hyundai і Nissan, а також у тих, хто придивлявся до автомобілів Skoda і Peugeot. Покупці цих брендів однаково симпатизують Renault, KIA і Toyota — саме їх обирають своїми запасними варіантами.

Взаємна дружба спостерігається між покупцями KIA і Renault. Тільки вони взаємно вибирають один одного в якості альтернативи найчастіше.

Найпопулярнішим запасним варіантом виявилися автомобілі Toyota — на них задивлялися всі, хто підбирав собі BMW, Hyundai, Kia, Mercedes-Benz, Skoda, Nissan, Renault, Volkswagen, Peugeot.

А ось Nissan і Citroen в якості заміни розглядаються досить рідко. Принаймні, серед покупців найпопулярніших марок вони жодного разу не потрапили в топ-3 запасні варіанти.