Mercedes-Benz презентував ювілейну версію нового «Геліка»

Особлива версія легендарного позашляховика Mercedes-Benz G-класу під назвою Stronger Than Time випущена на честь подвійного ювілею: 40-річчя Gelandewagen і 20-річчя моделі G 55 AMG. Mercedes-Benz G-класу відзначає в нинішньому році 40 років з початку виробництва, а також 20 років з моменту випуску моделі G 55 AMG.

Щоб як слід відсвяткувати відразу дві пам’ятні дати, «Мерседес» підготував спеціальні версії для модифікацій G 400 d, G 500 і G 63 під назвою Stronger Than Time. Вони відрізняються широким набором опцій: крім спеціальних шильдів на кузові і в салоні, у них є особливі лампочки в дзеркалах, які в темряві проектують на землю логотип G і назву спец версії.

Зрозуміло, це ще не все: в оснащення «ювілейки» входить пакет AMG Line, який містить широкі колісні арки і передній бампер зі збільшеними повітрозабірниками, 20-дюймові чорні колеса AMG з полірованими спицями, повний набір електронних асистентів, світлодіодні фари, аудіосистему Burmester і люк у даху.

На G 63 хромовану обробку кузова замінили чорною глянсовою, а колісні диски поставили матові і діаметром на два дюйми більше.

На вибір покупцям версії Stronger Than Time пропонується і три варіанти обробки інтер’єру: в першому випадку це чорна шкіра з золотою прострочкою та чорний великопористий ясен, у другому — комбінація з бежевої і синьої шкіри зі світло-коричневим деревом, нарешті, в третьому — комбінація з бежевої і червоної шкіри з рояльним лаком.

У будь-якому випадку шкірою обшита навіть приладова панель і стельові ручки.

Версія G 63 хизується обробкою з чорної і сірої шкіри з вуглецевим волокном.