Mitsubishi Pajero 2020: характеристики оновленої версії

В результаті рестайлінгу флагманський позашляховик японської марки зовні практично не змінився.

Решітка радіатора моделі отримала хромовану обробку, що сполучається з фарами. Передня частина автомобіля отримала напис «PAJERO», і отримала захист від подряпин в нижній частині.

Автомобіль має дорожній просвіт у 235 мм, а його позашляхові характеристики підкреслюються збільшеним до 36 градусів кутом в’їзду. Pajero, за словами автовиробника, зможе долати брід глибиною до 700 мм.

Інтер’єр також залишився незмінним і отримав вставки з натурального дерева, а також панорамний люк в даху. В число опцій новинки увійшли адаптивні фари Everbright, шкіряна обробка сидінь з перфорацією.

Mitsubishi Pajero 2020 модельного року оснащується 3,0-літровим V6 з технологією SOHC, віддача якого становить 174 к. с. потужності та 255 Нм крутного моменту. В якості трансмісії використовується 5-ступенева АКПП INVECS-II.

Крім того, новинка покладається на систему повного приводу і механічне блокування заднього диференціала. Водієві доступні 3 режими повнопривідної трансмісії: 2H, 4H і 4HLc (на швидкості нижче 100 км/год).

Автомобіль вже з’явився у дилерів марки в Піднебесній. Вартість оновленого Mitsubishi Pajero варіюється від 349 800 юанів до 399 800 юанів.