Новий кросовер Volkswagen T-Cross здивував низькою витратою палива

Одна з головних новинок року — кросовер Volkswagen T-Cross 2019, який є найменшим SUV в лінійці моделей німецького бренду. У компанії додали в моторну гамму автомобіля ще один двигун — надекономічний дизель.

Мотор об’ємом 1,6 л розвиває всього 94 к. с. і аж 250 Нм крутного моменту. У базовій конфігурації двигун працює в парі з 5-ступінчастою механічною КПП, але можна замовити та 7-семиступінчасту DSG. У першому випадку розгін до 100 км/год займає 11,9 с, у другому — 12,5 с.

Звичайно, головна споживча якість нової силової установки — витрата палива, яка в комбінованому режимі становить 5,3 л/100 км. Зрозуміло, в іншому — це той самий компактний кросовер VW T-Cross з просторим салоном і практичними рішеннями для сім’ї. Другий ряд сидінь можна рухати в поздовжньому напрямку, вибираючи між додатковим простором в колінах або для багажу.

Автомобіль також оснащений адаптивним круїз-контролем і асистентом руху на займаній смузі. Базова ціна на дизельний кросовер Фольксваген становить 27 тис. дол. (у Великобританії). Очікується, що у продаж новинка надійде до кінця року.