Оновлену Kia Cadenza показали в Кореї як K7 Premier

У Kia немає окремого люксового бренду (як Genesis). Проте, ті, хто шукає бюджетну Audi A6, варто звернути увагу на нову Kia Cadenza, офіційно представлену в Кореї як K7 Premier, підкресливши новим ім’ям, що це більше ніж звичайна модернізація середнього віку. На глобальних ринках представницький седан з’явиться в цьому році під найменуванням Cadenza 2020.

Зовні автомобіль отримав нові агресивні ґрати, схожі на ті, які представлені на китайському ринку Kia K3, більш витончені світлодіодні фари зі світлодіодними ходовими вогнями, які «охоплюють» решітку радіатора, нові світлодіодні задні ліхтарі, що тягнуться на всю ширину автомобіля, і модернізовані бампери.

Інтер’єр також отримав свою частку оновлень, головним з яких є нова 12,3-дюймова інформаційно-розважальна система Uvo з навігацією, яка щільно прилегла до оновленої центральної консолі під верхнім «козирком». Kia також оснастила K7 Premier цифровою панеллю приладів, переробленим багатофункціональним кермом і новим важелем перемикання передач. Була змінена навіть форма вентиляційних отворів.