Рекорд Гіннеса: газонокосарка Honda стала найшвидшою у світі

Ще у 2014 році газонокосарка Honda Mean Mower стала найшвидшою у світі газонокосаркою, яка розвинула максимальну швидкість до 188,08 км/ч. В минулому місяці, модернізованій версії вдалося встановити новий світовий рекорд Гіннеса.

На «Dekra Lausitzring», недалеко від Дрездена, середня газонокосарка V2 розігналася від 0 до 100 миль на годину (0-161 км/год) за 6,29 секунди. Це число було зафіксовано на VBOX разом з максимальною швидкістю в 242,99 км/год. За кермом газонокосарки перебувала Джессіка Хокінс — професійна картингістка, гонщик і каскадер.

«Спочатку ця косарка була неймовірною машиною; але на цей раз з другою версією ми підняли планку на абсолютно новий рівень, — сказав керуючий директор бренду у Великобританії Дейв Ходжеттс. Після досягнення максимального рекорду швидкості в 2014 році, ми хотіли зробити щось трохи інше — встановити новий рекорд прискорення, і отримали фантастичний результат. Команда Team Dynamics зробила все можливе для розробки і створення цього справжнього інженерного унікуму. Я також знімаю капелюх перед Джесс за те, що вона досить смілива, щоб сісти за кермо!»

Правда, харчується рекордсмен від чотирициліндрового двигуна об’ємом 999 куб. см, як і спортивний мотоцикл CBR1000RR Fireblade SP. Пристрій виробляє 200 кінських сил при 13 000 об/хв, або майже вдвічі більше, ніж оригінальна газонокосарка. У поєднанні з сухою масою всього 69,1 кг це дає співвідношення потужності до ваги краще, ніж у Bugatti Chiron.

Попри свою здатність розганятися до 100 кілометрів на годину менш ніж за три секунди, середня газонокосарка V2 зберегла свою функціональність. А тому отримала дві батареї для живлення електродвигунів, обертаючих лопаті з вуглецевого волокна.