Skoda Karoq Velo: мрія кожного велосипедиста

У світі велоспорту Skoda є важливим партнером заходів світового рівня, таких як Тур де Франс. У квітні 2019 чеський бренд випустив колекцію Skoda Cycling Collection, але навіть вона далека від Karoq Velo Concept.

Заснований на компактному кросовері, замінивши Yeti, Velo оснащений пральною машиною, мийкою під тиском, повним набором інструментів і обладнання для швидкого ремонту проколу, а також дроном. Комплект містить стійку для двох велосипедів на даху і місце для одного велосипеда всередині. При цьому салон Velo має достатньо місця для трьох осіб.

Точка доступу Wi-Fi, дрон з камерою DJI та класна коробка, яка встановлена між двома задніми сидіннями, завершують список модифікацій. З візуальної точки зору єдина відмінність від Karoq — це ліврея, натхненна велосипедними ланцюгами.

Понад 1500 велогонник запропонували ідеї для їх ідеального транспортного засобу підтримки, на підставі якого дизайнери британського підрозділу автовиробника і створили Velo — концептуальний шоу-автомобіль, не призначений для виробництва (хоча ніколи не говори ніколи), але обіцяє реальний пакет аксесуарів, які можна замовити прямо зараз.

Деякі з основних моментів включають фірмовий шиномонтажний насос Skoda, світлодіодні ліхтарі для ремонту вночі та багатофункціональний інструмент для двоколісних транспортних засобів.

Skoda не згадала, що ховається під капотом Velo, але єдина фотографія приладової панелі демонструє індикатори, які говорять, що в цьому єдиному екземплярі використовується чотирициліндровий турбодвигун 1,5 TSI, здатний розвивати потужність 150 к. с. і крутний момент 250 Нм, а також коробка передач DSG.

Ця комбінація двигун-трансмісія доступна з повним приводом, додаючи систему Haldex п’ятого покоління. Цей тип муфти працює з системою BorgWarner TorqTransfer, електрогідравлічним приводом зчеплення і вбудованим електронним блоком управління.