Audi виділила своїй найменшій моделі 18-дюймові диски та додала кліренсу

Хэтчбек отримав назву Audi A1 Citycarver.

Модель впритул наблизилась до найменшого кросовера Audi Q2, різниця – в кількох міліметрах у габаритах та відсутності повного привода в Audi A1 Citycarver.

І без того широка лінійка моделей Audi поповнилась новинкою – псевдо-кросоверним хетчбеком Audi A1 Citycarver. Компанія не включає його в Q-сімейство, оскільки там вже є компактний бюджетник Q2, котрий базується на тій же A1 зразка 2019 року.

Audi A1 Citycarver відрізняється від звичайного A1 візерунком решітки радіатора – восьмикутники, замість шестикутників; новими бамперами й порогами з захисними вставками. Над радіаторною решіткою два прорізи замість трьох.

Виробник заявляє, що Citycarver добре почувається в місті, на путівцях і стежках та навіть на легкому бездоріжжі. Щоправда, не уточнюється, чи однаково гарно він почувається поза асфальтом на 16-ти та 18-дюймових колесах. Останні доступні у якості опції та входять до списку оснащення спеціальної стартової версії Edition One, яка представлена на світлинах.

Кліренс Audi A1 Citycarver був збільшений на 35 міліметрів за рахунок підйому підвіски, при цьому 18-дюймові колеса додають ще кілька міліметрів просвіту.

A1 Citycarver буде пропонуватись у 9 кольорах кузову на вибір з можливістю замовлення двотонового покриття. Для оздоблення салону доступні три кольори акцентів на вибір.

Лінійка моторів “Сітікарвер” ідентична звичайному A1 Sportback: літровий на 95 та 116 к.с., півторалітровий на 150 сил та дволітровий потужністю у дві сотні коней. На вибір пропонуються механічна та роботизована трансмісії, привід – виключно передній.

Замовлення на Audi A1 citycarver в Європі почнуть приймати в серпні. Перші машини в салонах дилерів з’являться восени.