Чому професіонали вибирають безкамерні шини

Професійні водії частіше вибирають бескамерні. Цікаво чому? Спробуйте порівняти безкамерні шини і камерні. Внутрішні функціональні і конструктивні відмінності камер зовні майже непомітні. Шини з камерою складаються з власне камери, що утримує накачаний повітря і виготовленої з дуже щільної гуми, і покришки. Зовнішня поверхня бортів бескамерок ущільнюється, а по внутрішній прокладається герметичний шар. Вулканізований каучуковий шар герметичний, не пропускає повітря. Спеціальна форма і конструкція борту безкамерної шини, менший в діаметрі він забезпечує більший і щільніший обхват бескамерного шиною обода.

Переваги бескамерок в порівнянні з камерними шинами

• Під час руху авто з високою швидкістю безкамерні шини є безпечнішими. Завдяки монолітності бескамерні шини знижують тиск всередині дуже повільно. Стиснене повітря проходить тільки через прокол, машина ще деякий час може продовжувати рух.

• Зменшений нагрів безкамерних шин: відсутнє тертя між покришкою і камерою, внаслідок чого термін служби покришок значно збільшується.

• Колесо з безкамерною шиною важить набагато менше, що сприятливо позначається на балансуванні, менше навантажує підвіску під час руху на великій швидкісті.

• Камерне колесо, в порівнянні з безкамерним, більш гучне і жорстке. Під час експлуатації створюються додаткові вібрації.

• Процес відновлення безкамерних шин вимагає набагато менше коштів, часу і зусиль. Прокол легко закривається спеціальними засобами, не вимагаючи присутності фахівців. Після цього, водій легко добереться до СТО, де автомобілю забезпечать якісний ремонт. Деякі покришки виготовляються з самозаклеівающімся шаром.

• Бескамеркі можна легко підібрати за вартістю: на price.ua в наявності як бюджетні, так і дорогі моделі. Діапазон цін варіюється від 20 до понад 400 доларів.

Куди без недоліків

При явних перевагах безкамерні шини мають і ряд недоліків, деякі з них, як, наприклад, неможливість експлуатації при розгерметизації колеса через попадання в яму або по їзді по важкодоступній місцевості.

• Більш складний і дорогий монтаж і демонтаж шин, що виконується фахівцями на Профобладнання.

• Неможливість капітального ремонту бескамеркі своїми силами — необхідно відправляти на СТО

• Повна зупинка руху, якщо шина не проколота і накачана, а зовсім спущена.

Звичайно, не можна стверджувати, що безкамерні шини — рішення всіх проблем. Але, з огляду на сучасні технології виготовлення, більш якісні матеріали, кращі основні характеристики, багато водіїв вибирають шини без камер.