Депутати хочуть вивести вторинний ринок автомобілів з тіні

Базою оподаткування пропонується вважати різницю між вартістю автомобіля на момент придбання та його вартістю на момент продажу. Така вартість не може бути нижчою від реальної ринкової ціни.

При цьому вартість придбання повинна бути підтверджена документально. За прогнозами авторів законопроекту — подібна легалізація принесе додатково до бюджету до 1 млрд грн. У мене теж є прогноз — слідом за прийняттям цього законопроекту будуть заборонені всі нині діючі способи продажу старих автомобілів, у тому числі через різні торгуючі організації, комісійні майданчики, а також за дорученням. Інакше звідки в бюджеті візьметься 1 млрд? Передбачаю запитання — звідки візьметься прибуток і ПДВ, якщо вартість автомобіля згодом падає?

Який же тут заробіток? Наводжу простий приклад. Два роки тому ви купили новий автомобіль за 15 тис. У.о. при курсі 12 грн. за цей самий у.е. У гривневому еквіваленті (і за документами) вартість авто склала 180 тис. Сьогодні ви продаєте цей автомобіль за ціною 12 тис у.е. або у гривневому еквіваленті — 276 тис. В офіційних документах у нас може фігурувати тільки національна валюта — гривня. Ось вам і база для оподаткування: 276000 — 180000 = 96000 грн. Прибуток з ПДВ-ом наявності. Крім того, хочу нагадати, що Постанова Нацбанку від 06.06.2010 р № 210 «Про встановлення граничної суми розрахунків готівкою» все ще є чинним. Така сума становить 150 тис грн. Так що при купівлі вживаного автомобіля через автосалон вам ще доведеться пояснювати фіскальним органам походження своїх грошей. Не дарма ж, як вказують автори законопроекту, 95 відсотків ринку продажі автомобілів знаходиться в тіні, і треба його звідти витягати.