Фахівці назвали в якій машині можна відчувати себе абсолютно безпечно

Вгадайте, який найбезпечніший автомобіль у світі? До того ж справжній чемпіон, оскільки він набрав найбільшу кількість балів за всю історію краш-тестів. Думаєте, який-небудь «японець» або «німець»? А ось і ні! Це надійний позашляховик від шведських виробників Вольво XC90.

Саме цей автомобіль побив усі рекорди з безпеки. Він отримав з п’яти можливих зірок всі п’ять, і абсолютно заслужено заробив 37 балів! За результатами випробування у цього автомобіля і водій, і пасажири практично в повній безпеці, рівень їх захищеності досягає 97%. За це судді нарахували йому рекордних 37 балів. До цього рекордсменом з безпеки на цій ділянці був Mercedes-Benz GLA (він заробив 36 балів або 96 відсотків захисту). Електронні пристрої нового чемпіона відповідають за безпеку працюють на 100%, за це Volvo XC90 обгрунтовано заробив 13 балів. 43 бали (87 відсотків безпеки) експерти дали машині за захист дитини на пасажирському сидінні.

За безпеку пішоходів Вольво отримав 25,9 бали (72%) До речі, фахівці все таки знайшли один недолік цього автомобіля: експерти EuroNCAP вказали на небезпечність передньої кромки капота. На їхню думку, якщо трапиться аварія, пішохід може травмуватися від крайки. Правда, тут же відзначили, що Volvo XC90 має надійну систему екстренного гальмування, яка сама розпізнає перешкоди на дорозі, і не помітити людину на дорозі просто не може. Тому ймовірність того, що може трапитися аварія з наїздом на пішохода, зводиться практично до нуля. Окрім «шведа» в краш-тесті брали участь ще вісім новеньких моделей автомобілів: два «німця» — Ауді кью7, Фольксваген Tуран, стільки ж «американців» — Ford Galaxy, Форд С-Maкс, три «японця» — Toйота Aвенсіс, Mазда CX-3 і Miцубісі Л200, і «француз» Renault Kadjar. Крім «короля» безпеки Volvo XC90, відмінниками, що заробили 5 зірок за результатами випробувань стали майже всі моделі. Трохи відстали від інших дві моделі виробництва японських інженерів: Mazda CX-3 і Mitsubishi L200. Хоча й вони показали досить пристойний результат — на чотири зірки. Бали знімали через недостатню безпеки пасажирів і недоробки в електронних системах безпеки.