Київ зустрічає фінал чемпіонату України з дріфтингу

12-13 вересня 2015 року на легендарному київському автодромі «Чайка» відбудеться фінальна битва року за звання Чемпіона України з дріфтингу. У завершальному четвертому етапі самих видовищних автоспортивних змагань зійдуться кращі дріфтери України, призери і переможці Європейських дріфт-серій, національні чемпіони минулих років, а також молоді спортсмени, що загартувалися в минулих битвах сезону. Три попередні етапи, які по черзі підкорили Львів, Вінницю і Одесу, забезпечили пілотам бали в турнірній таблиці та ще вищий рівень підготовки, а організаторові Офіційного чемпіонату 2015 року, Вінницькій федерації драгрейсинга і дріфта на чолі з Андрієм Гальчинським, – безцінний досвід і упевненість у власних силах.

Фінал змагань стане своєрідним підведенням підсумків для всіх, а це означає, що глядачів неодмінно чекає довгий стартовий лист, значна порція гарного дріфту і прекрасний рівень організації. Серйозність цього твердження підкреслює і те, що четвертий етап Офіційного чемпіонату України з дріфтингу пройде за підтримки Міністерства молоді і спорту України та Ігоря Жданова, а також – традиційно під егідою Автомобільної федерації України. Незмінний генеральний спонсор заходу – Український Торговий Дім «Белшина».

Насичене дріфтом життя кипітиме на «Чайці» всі вихідні. Як завжди, суботній день заходу присвячений тренуванням та експериментам на трасі. В неділю ж пілотам доведеться забути про всі забобони і з честю провести 13-е число на найпідступнішій і небезпечнішій трасі країни. Тут же вирішиться доля золотого, срібного і бронзового подіумів. В день змагань глядачам також дістанеться по максимуму: багато красивих парних заїздів, кубометри диму, море відмінної музики, нескінченні фан-сесії у відкритому сервіс-парку, глядацькі та vip-трибуни, конкурси, величезний екран з трансляцією і обов’язково – повне занурення в особливу атмосферу автомобільної баталії.

Тех же, кто не сможет скандировать «One more time» с трибуны, традиционно ждет прямая трансляция в Сети.Итак, не пропустите! Закрытие сезона, финал официального чемпионата Украины по дрифтингу, битва за звание сильнейшего дрифтера страны. Кому достанется титул Чемпиона Украины — узнаем 13 сентября!